Yugioh Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NATJEČAJ ZA MODERATORA !

Go down

NATJEČAJ ZA MODERATORA !  Empty NATJEČAJ ZA MODERATORA !

Post  theboss Tue Nov 08, 2011 10:52 am

Eto, s obzirom da je forum novi, ovo vam je velika prilika!

Otvorena mjesta:

  • Global Moderator (za početak, jedna osoba koja će sve pratiti)
Uvjeti:

  • tolerancija, komunikativnost (ne biti diktator)
  • poznavanje pravila
  • odgovornost i ozbiljnost

Onaj
tko bude izaberen za moderatora, biti će zadužen za moderiranje
cijelog foruma s obzirom da je zasad malo članova.

Prijave pošaljite adminu(theboss) na PM (poruku na forumu) te odgovorite na slijedeća pitanja:

Zašto mislite da biste vi bili dobar moderator?
Što očekujete od pozicije, kako će ona izgledati?
Što biste promijenili na forumu i siteu?
Koliko imate godina?
Koliko dugo se bavite yugioh kartama?

Mogu se prijaviti svi.

theboss
Admin

Posts : 22
Join date : 2011-11-07
Location : Rijeka, Croatia

Back to top Go down

Back to top

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum